ראשי  רגילות  מבצעים  הרשמה  צור קשר
   
שלום אורח,להרשמה לחץ כאן סל קניות תיק לקוח
חיפוש


  וואטסאפ כשרות


   שירים בזמן הזה
   שיטות הראשונים
   עוד בנושא

  בעניין פאה נכרית

  בעניין מכונת גילוח
 מחירון משלוחים

ברוכים הבאים
www.fridmanbooks.co.il
''פרידמן משלוחים לחו''ל ''

   

משלוחים בארץ
אפשרויות המשלוח שלנו הם ע"י דואר ישראל מסניף לסניף או ע"י אביב  שיגור מחיר המשלוח שלנו הוא בד"כ 35 ש"ח  ע"י הדואר או 48 ש"ח  ע"י אביב שיגור מחירי המשלוח של דואר ישראל יקרים יותר   44.8 ש"ח עד 65.20 ש"ח לחבילה מחירי המשלוח של אביב שיגור הם: עד 15 ק"ג 55  ש"ח לחבילה אמנם פרידמן ספרי קודש שולחת את הדואר במחיר מופחת וכאמור המשלוחים בארץ בדרך כלל מגיעים עד 4 ימי עסקים "אנחנו מתחייבים  ל7  ימי עסקים"

      

המוצרים השונים יסופקו באמצעות דואר ישראל או באמצעות שליחים. מוצרים שיסופקו באמצעות דואר ישראל יישלחו בהתאם לזמן האספקה הנהוג בדואר ישראל ובכפוף לטיב ולתנאי השירות המקובלים בדואר ישראל יודגש בזאת, כי זמני האספקה של מוצרים שאינם מסופקים באמצעות שליחים אינם ניתנים לבקרה ע"י  פרידמן ספרי קודש ואינם בשליטתה והינכם מצהירם כי לא יהיו לכם כל טענה נגד פרידמן ספרי קודש עקב שיבושים באספקה שלא באמצעות שליח. לוקח עד 7 ימי עבודה מיום קבלת האישור מחברת האשראי (לא כולל שישי שבת ומועדי ישראל). ומשלוח לחו"ל דרך הים/יבשה  יכול לקחת אפי' מספר חודשים אין אנו אחראים על הגעתו של המוצר ללקוח וכן איננו לוקחין אחריות על נזקים שהמוצר  עלול לספוג במהלך המשלוח כגון גניבה או אבדה. במידה והחבילה תוחזר ע"י רשות הדואר מסיבה כל שהיא ( לא נדרש, מען לא ידוע וכד') הלקוח יחויב בדמי המשלוח הנוסף.

 

אספקת המוצרים באמצעות שליחים תתבצע בהתאם לתנאי האספקה של חב' המשלוחים מטעם פרידמן ספרי קודש, ובכפוף לרשימת היישובים של   פרידמן ספרי קודש בהן מתבצעת שליחות עד הבית במידה ואין ביכולתה של חברת המשלוחים מטעם   פרידמן ספרי קודש לבצע את המשלוח עד לבית הלקוח מכל סיבה שהיא, לרבות בשל תנאי מזג האויר ו \ או מצב בטחוני העלול לסכן את חיי המשלחים, יובהר העניין ללקוח וימצא פתרון חליפי המקובל על שני הצדדים. יובהר בזאת, כי בכל הנוגע לביטול משלוח בשל תנאי מזג אויר ו \ או מצב ביטחוני העלול לסכן את חיי המשלחים, יובהר העניין ללקוח וימצא פיתרון חליפי המקובל על שני הצדדים. 

המשלוח בארץ או לחו"ל בשרות EMS


         

  

 אם בעת ביצוע ההזמנה ימסרו פרטי זיהוי שגויים, לא נוכל להבטיח שהמוצרים יגיעו.במקרה שהמוצרים יחזרו אלינו בגלל פרטים מוטעים שנמסרו, יחוייב בתשלום בגין דמי משלוח וטיפול. אנא הקפדו למלא פרטים מדוייקים ועדכניים.  

 

 

תלמוד בבלי וירושלמי - ש''ס
שלחן ערוך
ארבעה טורים
רמב''ם
ספרים נוספים
טליתות
2

הסכם שימוש
שאלות נפוצות
מחירון משלוחים
ביטול הזמנה
כיצד לחייג מחו''ל - How to dial from overseas
האתר הוקם ומתוחזק ע"י לוגייט טכנולוגיות
אחסון אתרים    חנות וירטואלית